Hledat:

Bezpečnost dodávek
Bezpečné dodávky energie jsou klíčové pro současná datacentra a počítačové služby. Jakýkoliv výpadek proudu může mít devastující dopad na počítače, komunikace a data a způsobuje nákladné prostoje.

Více než šedesátiletá zkušenost v dodávání energie v široké škále zakázek, vytvořila z AEG Power Solutions vedoucí společnost pro spolehlivé energetické řešení a systémy. Nabízíme široké spektrum služeb a produktů ve světové kvalitě pro stejnosměrnou a střídavou elektrickou energii, její ochranu a kontrolní produkty. Naše řešení vám pomohou ochránit vaše IT zařízení, zajistí ideální dobu provozuschopnosti, maximálně zhodnotí vaši investici a sníží vaše náklady. Navíc, naše celosvětové působení, inženýrské procesy a sofistikovaný přístup znamená, že máme zdroje a odbornost k vytvoření energetických řešení přímo na míru vašeho podniku.

Bez ohledu na velikost nebo typ vašeho datacentra, přizpůsobíme naše řešení k vyřešení vašich specifických problémů a technických požadavků. Poskytujeme flexibilní design, instalaci, údržbu a podpůrné služby.


Nižší emise uhlíku
Stále náročnější kontroly uhlíkových emisí. Potřeba pro čím dál větší výpočetní kapacitu. Nutnost snižování energetických nákladů. Vždy být v popředí energetické inovace.

AEG Power Solutions je první kdo rozeznal rostoucí tlak na data centra, kvůli kontrolování energetické spotřeby a zvyšování energetické efektivnosti. S UPS systémy, které se starají o značný díl energií potřebných pro současná zařízení, chápeme, že optimalizace efektivnosti je klíčový krok k překonání zmíněných překážek.

To je důvod, proč jsme vytvořili Combination Architecture© - řadu UPS systémů nové generace.Používáním alternativ s nižšími emisemi uhlíku a našich unikátních kombinací technologií vám poskytneme co potřebujete nejvíce- snížení provozních nákladů, zvýšení výpočetní kapacity a redukce emisí uhlíku, čímž pomůžete našemu světu, aby byl více zelený a čistý.

AEG Power Solutions’ Combination Architecture© obsahuje inovativní systémy, které využívají nízkonákladové technologie jako jsou druhotné zdroje energie včetně solárních článků a výroby energie z větru.

Toto je další krok vpřed k více efektivní a šetrné záložní energii, která je dostupná pouze u AEG Power Solutions. Udělejte krok vpřed a zjistěte co pro vás můžeme udělat v oblasti energetiky.

NOVINKY | všechny novinky

AEG dodalo 1MW Energy storage pro ENERGON Advanced Energetics, s.r.o.

 AEG Power Solutions dodalo společnosti ENERGON Advanced Energetics, s r.o. v srpnu letošního roku technologie pro projekt 1MW energy storage... Více informací

AEG dodalo 20MW Energy storage v Brémách

  AEG Power Solutions dodalo začátkem roku 2018 technologie pro projekt energy storage investora swb Erzeugung AG & Co. KG... Více informací

AEG BESS-Energy storage pro ON i OFF grid

  AEG Power Solutions vyvinulo a dodává technologii BESS (Battery Energy Storage System) založenou na obousměrném usměrňovači / střídači AEG Protect... Více informací